Registrovat
0
Košík 0 Kč
O produktech Josef Chejn, spol. s r.o. Josef Chejn, spol. s r.o. krmiva-chejn.cz 05.11.2020

Krmíme vaše psy a kočky stejně jako své vlastní

Co je dobré pro mého psa, je dobré i pro mne

Nebo naopak. Výběr surovin a způsob jejich zpracování u nás probíhá v takové kvalitě, že testování palatability (chutnosti) a somatických vlastností produktů značky CHEJN ověřují pracovníci firmy nejen na svých psech a kočkách, ale také vlastními smysly: naše krmiva svými vlastnostmi a kvalitou splňují požadavky na humánní potravu. Můžete se o tom přesvědčit nejen podle vzhledu a vůně. Suroviny přicházejí do našeho zařízení ke zpracování každý den čerstvé, bez předchozího opracování, výhradně od spolehlivých a certifikovaných českých dodavatelů masa i zeleniny.

Hlavní složky našich krmiv

 • Hovězí maso
 • Vepřové maso
 • Drůbeží maso
 • Krůtí maso
 • Jehněčí maso
 • Králičí maso
 • Losos
 • Zvěřina
 • Játra a vnitřnosti
 • Chrupavčité tkáně
 • Zelenina a ovoce

Tento komplex surovin poskytuje po zpracování originální šetrnou technologii výsledným produktům všechny základní živiny: proteiny, glycidy, tuky a mastné kyseliny, minerální látky včetně stopových prvků i vitamíny, a to ve vysoké energetické a biologické hodnotě.

Maso a chrupavky

Jsou zdrojem energie, bílkovin a minerálních látek, základních stavebních látek pro vývoj a optimální kondici svalové a kosterní soustavy. Naše krmiva, jejichž základem je vždy buď hovězídrůbeží či jehněčí maso nebo zvěřina, poskytují organismu důležité bílkoviny živočišného původu, aminokyseliny, mastné kyseliny, specifické minerální látky a vitamíny, důležité pro jejich kondici, stav a vývoj svalové i kosterní soustavy, a jsou zdrojem energie pro jejich každodenní aktivitu.

Droby (vnitřnosti)

Poskytují kromě živočišných bílkovin důležité aminokyseliny, mastné kyseliny, minerální látky a vitamíny, zejména A, B a D.

Zelenina a ovoce

je zdrojem vitamínů a vlákniny, podporujících činnost trávicí soustavy a metabolismus. Zelenina v některých krmivech nahrazuje vitamíny, které dříve divoce žijící předci našich domácích mazlíčků získávali prioritní konzumací jater a vnitřních orgánů své – zpravidla býložravé – kořisti. Ovoce je zdrojem vitamínů A, B, C, Omega 3 a 6, vlákniny, antioxidantů a minerálních látek.

Chuť, vůně, stravitelnost

Vstupní suroviny našich krmiv, odebírané od stálých, osvědčených a certifikovaných dodavatelů, jsou před začátkem zpracování vždy důkladně prověřeny (teplota, barva, pach,svěžest).Vyrábíme z masa zvířat určených pro lidskou spotřebu.

Šetrné zpracování - vysoká trvanlivost

Nejmodernější výrobní zařízení zaručuje šetrné zpracování kvalitních surovin tak, že ve výsledném produktu zůstávají ve vysoké míře zachovány nutriční a biologické hodnoty, chutnost i vůně. Přináší ale i dlouhou dobu trvanlivosti - až 365 dní. Způsob konzervace v moderních autoklávech / sterilizační technologie, společně s použitím barierových, nepropustných obalových materiálů současně umožňuje jejich snadné skladování v běžných podmínkách, při pokojových teplotách, takže nezabírají místo v chladničce nebo v mrazáku.

Aby zůstala čerstvá

Naše krmiva jsou připravována s nejvyšší pečlivostí a snahou zachovat maximum nutričních hodnot i vitamínů v použitých surovinách nejen moderní technologií šetrné sterilizace, ale i způsobem balení, které usnadňuje rozdělení a dílčí podávání krmné dávky bez rizika znehodnocení: po otevření obalu a opětovném uzavření stačí uložit nespotřebovanou část do chladničky, kde může být uskladněna s ostatními potravinami, a podat ji v dalších 2 až 7 dnech. (Upozornění: zvláště u koček dbejte na správnou teplotu krmiva, nepodávejte podchlazené!).

Veškeré naše produkty jsou bezlepkové, bez masokostní moučky, bez GMO, bez barviv.